پروژه آزادراه بندرعباس – بندرشهیدرجایی

درباره پروژه آزادراه بندرعباس-بندرشهیدرجایی

استقرار صنایع عظیم نفت، آلومینیوم هرمزگان، فولاد هرمزگان و همچنین بندر مهم و استراتژیک شهید رجایی در غرب شهر بندرعباس، این منطقه را به یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی استان و کشور ایران تبدیل کرده است.

طرح احداث ادامه آزادراه شهید رجائی از منطقه تل سیاه تا ورودی بندر شهید رجایی و اتصال آن به بزرگراه بندرعباس، بندر خمیر، بندرلنگه یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های زیر بنایی وزارت راه و شهرسازی است که با سرمایه‌گذاری صددرصدی توسط بخش خصوصی اجرا خواهد شد.

با احداث آزادراه بندرعباس بندر شهيد رجایي، این بندر به يكي از بزرگ ترين كانون هاي توليد بار و كالا در كشور تبدیل شده است. طول این آزادراه در این مقطع حدود 32 كيلومتر است كه از منطقه شمالي صنايع مذكور عبور كرده و مكان جديدي را براي ارتباط اين صنايع با بازار هاي مصرف فراهم مي آورد. هزينه اجراي اين طرح بزرگ افزون بر چهار هزار ميليارد ريال برآورد شده كه همه آن توسط سرمايه گذار بخش خصوصي هزينه خواهد شد.

عملیات نصب و راه‌اندازی تجهیزات الکتریکال سامانه‌های شناسایی تردد آزادراهی در آزادراه بندرعباس – بندرشهید رجایی در شهریور 1401 توسط شرکت ستاپ،  انجام  و به بهره برداری رسیده است.


مشخصات پروژه آزادراه بندرعباس-بندرشهیدرجایی:
 • عنوان پروژه:

  نصب و راه اندازی تجهیزات الکتریکال 2 سامانه شناسایی تردد آزادراهی در آزادراه بندرعباس-بندرشهید رجایی

 • کارفرما:

  شرکت سامانه پرداخت‌های نوین در آزادراه‌های کشور (سپندار)

 • نصب و راه اندازی شامل:

  تجهیزات الکتریکال 2 سامانه شناسایی تردد آزادراهی

 • بازه زمانی تعمیر و نگهداری:

  شهریور 1401


لیست پروژه های دیگر شرکت ستاپ: